Zasilacz AC/DC 72 W + zestaw wtyczek uniwersalnych (CN/KR/AU/UK/US/EU) – do użytku globalnego

Zasilacz AC/DC 72 W + zestaw wtyczek uniwersalnych (CN/KR/AU/UK/US/EU) – do użytku globalnego
Szczegóły:
Typ: zasilacz ścienny
Materiał: materiał ognioodporny PC
Wejście;100-240VAC ± 10%; 50/60 Hz; 1,8A maks
Napięcie wyjściowe: 5,0-56,0 V
Prąd wyjściowy; 0,01-6A
Wyślij zapytanie
Opis
Wyślij zapytanie

Uniwersalny przenośny zasilacz Cenwell 72 W - Niezbędny-w podróży służbowej z adapterami wtyczek obsługującymi 6 krajów

Nazwy produktów

Uniwersalny przenośny zasilacz 72 W / 72 W CCC i zasilacz AC/DC z certyfikatem globalnym / Przenośny zasilacz-przemysłowej klasy 72 W (w tym adaptery wtyczek CN/KR/AU/UK/US/EU)

Typ produktu

Adapter 2-w-1 przenośny i-do montażu na ścianie (konstrukcja-plug-in, do użytku innego niż komputer stacjonarny, zajmująca mało miejsca, łatwa do przenoszenia w podróżach służbowych)

Podstawowe scenariusze zastosowań (koncentrując się na osobach podróżujących służbowo)

Kategoria Typowe urządzenia
Sprzęt biurowy dla firm Huawei MateBook, laptopy Lenovo ThinkPad, przenośne drukarki HP, przenośne terminale POS Newland, projektory biznesowe
Osobiste urządzenia elektroniczne Telefony Apple/Android, bezprzewodowe słuchawki douszne Huawei FreeBuds Pro, czytniki Kindle E-, przenośne power banki, kamery sportowe
Urządzenia przenośne w podróży Mini oczyszczacze powietrza, przenośne nawilżacze,-podróżne światła wypełniające LED, małe drony, ręczne gimbale
Urządzenia pomocnicze do podróży służbowych Przenośne golarki elektryczne, termometry akumulatorowe, oczyszczacze powietrza do małych samochodów, mobilne routery WiFi, dyktafony

Przegląd produktu

Uniwersalny przenośny zasilacz Cenwell 72 W to-wysokowydajne rozwiązanie zasilania zaprojektowane specjalnie dla osób często podróżujących służbowo i turystów międzynarodowych. Wyposażony w 6 standardowych adapterów wtyczek (CN/KR/AU/UK/US/EU), eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych adapterów, umożliwiając korzystanie z funkcji plug-and-play w ponad 150 krajach i regionach na całym świecie. Adapter zapewnia stabilne zasilanie prądem stałym o niskim-tętnieniu, zgodne z szeroką gamą mobilnych urządzeń elektronicznych o średniej-do-dużej-mocy-od komputerów w biurze po przenośne urządzenia podróżne-zaspokajające całe zapotrzebowanie na energię podczas podróży służbowych.

Wykonany z-temperaturowego-odpornego na wysoką-ognioodporność-materiału PC klasy V0, adapter ma zintegrowaną strukturę utworzoną w wyniku-precyzyjnego spawania ultradźwiękowego. Jest lekki (mniej niż 300 g) i kompaktowy (85 × 55 × 30 mm), łatwo mieści się w teczce i bocznych kieszeniach bagażowych, nie zajmując miejsca. Dzięki klasie wodoodporności i pyłoszczelności IP44 może działać stabilnie w różnych warunkach klimatycznych-czy to w niskich temperaturach Europy Północnej, wilgotności Azji Południowo-Wschodniej czy suchości regionów pustynnych, co doskonale rozwiązuje problemy z zasilaniem podczas podróży służbowych.

Podstawowe specyfikacje

Parametr Bliższe dane
Tworzywo V0-Klasa ognioodporna-Ognioodporny materiał PC (krótkotrwała odporność na ciepło do 130 stopni), lekki i odporny na wstrząsy
Napięcie wejściowe 100-240VAC ±10%; 50/60 Hz; Maks. 1,8 A (uniwersalny dla globalnych sieci energetycznych)
Napięcie wyjściowe Płynna regulacja 5,0–48,0 V (modele podstawowe: 12 V/15 V/19 V/20 V, kompatybilne z większością urządzeń elektronicznych)
Prąd wyjściowy 0,01–9 A (modele podstawowe: 12 V 6,0 A/15 V 4,8 A/19 V 3,79 A/20 V 3,6 A)
Popularne modele wyjściowe 12 V 6 A, 15 V 4,8 A, 24 V 3 A, 48 V 1,5 A (pełna personalizacja OEM/ODM)
Temperatura pracy -40 stopni do +50 stopni (możliwość dostosowania do ekstremalnych warunków klimatycznych na świecie, bezproblemowe podróże służbowe)
Konfiguracja wtyczki Standardowa wtyczka CN typu I (certyfikat CCC) + 6-Adaptery wtyczek krajowych (KR/AU/UK/US/EU, Plug-i-Play)
Rozmiary złączy 5,5×2,5 mm / 5,5×2,1 mm / 4,0×1,7 mm / Micro / Mini / USB-C (PD 3.0+) / USB-A (możliwość dostosowania polaryzacji/długości)
Efektywność energetyczna Współczynnik konwersji większy lub równy 85%, pobór mocy w trybie gotowości mniejszy lub równy 0,3 W (-oszczędność energii,-opłacalność w przypadku długotrwałego-użytkowania)
Wymiary/waga produktu 85 × 55 × 30 mm / mniej niż lub równo 300 g (kompaktowy i przenośny, oszczędza miejsce w bagażu)

System ochrony bezpieczeństwa (zgodność z globalnymi normami)

Zabezpieczenie przed przegrzaniem: wbudowany-czujnik temperatury-o wysokiej czułości, automatycznie odcina zasilanie, gdy temperatura wewnętrzna osiągnie co najmniej 60 stopni, zapobiegając uszkodzeniu urządzeń przez przegrzanie podczas podróży służbowych i dostosowując się do różnych środowisk użytkowania.

Zabezpieczenie przed przepięciem-: wyłącza się automatycznie, jeśli napięcie wyjściowe przekracza 115% wartości znamionowej, chroniąc sprzęt precyzyjny, taki jak laptopy i aparaty fotograficzne.

Zabezpieczenie nad-prądem: ogranicza prąd do 120% wartości znamionowej za pomocą inteligentnej technologii-ograniczania prądu, co pozwala uniknąć ryzyka-zwarcia spowodowanego przeciążeniem lub awarią urządzenia.

Zabezpieczenie przed zwarciem: reakcja na poziomie milisekundy- (mniej niż 10 ms) natychmiast odcina pętlę zasilania po wykryciu-zwarcia, eliminując ryzyko pożaru i zapewniając bezpieczną podróż.

Ochrona przeciwprzepięciowa: CCC/CE/FCC-certyfikowane tłumiki przepięć pochłaniają skoki napięcia sieciowego-powszechne na obszarach wiejskich Azji Południowo-Wschodniej i starych dzielnicach miejskich w Europie-gwarantując stabilną pracę urządzeń.

Ochrona przed wyciekiem: wykrywa niewielkie prądy upływowe (0,1 mA) za pomocą technologii zgodnej z CCC-i aktywuje ochronę, zapobiegając porażeniom elektrycznym i awariom urządzenia.

Podstawowe zalety (przeznaczony dla osób podróżujących służbowo)

1. 6-Krajowe adaptery wtyczek + globalna zgodność napięcia, nie ma potrzeby stosowania wielu ładowarek

W zestawie 6 standardowych adapterów wtyczek (CN/KR/AU/UK/US/EU), obsługujących główne kierunki podróży służbowych na całym świecie. Nie ma potrzeby kupowania dodatkowych adapterów.-Naprawdę „wystarczy jeden adapter”. Napięcie wejściowe o szerokości 100-240 V jest zgodne z sieciami energetycznymi 110 V (USA), 230 V (Europa), 220 V (Chiny) i innymi globalnymi sieciami energetycznymi, umożliwiając korzystanie-w trybie „plug and play” w biurach, hotelach i na zewnątrz w różnych krajach.

2. Ultra-przenośny, łatwy do przechowywania i nie zajmujący miejsca

Zoptymalizowana konstrukcja przenośna 2-w-1, przeznaczona do montażu na ścianie, mieszcząca się w dłoni i ważąca poniżej 300 g. Można go umieścić bezpośrednio w teczce, bocznych kieszeniach plecaka lub bagażniku, nie zajmując cennej przestrzeni bagażowej. Brak zbędnych kabli (kompatybilny z przenośnymi torbami do przechowywania), co ułatwia organizację podróży i pozwala uniknąć kłopotów związanych z splątanymi ładowarkami.

3. Trwałość-przemysłowa, przystosowana do złożonych środowisk podróży

Powłoka ognioodporna-klasy V0-samoczynnie-gaśnie w ciągu 10 sekund, zmniejszając ryzyko pożaru. Zintegrowana konstrukcja zgrzewana ultradźwiękowo jest odporna na wstrząsy i upadki, pomyślnie przechodzi testy upadku z wysokości 1,5 m, radzi sobie z kolizjami i ściskaniem podczas transportu bagażu lub użytkowania na zewnątrz. Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur roboczych od -40 stopni ~+50 stopni dostosowuje się do niskich temperatur w Europie Północnej, wysokich temperatur na Bliskim Wschodzie i wilgotności w Azji Południowo-Wschodniej. MTBF przekracza 50 000 godzin, zapewniając stabilną pracę nawet przy częstych podróżach służbowych.

4. Zgodność z wieloma-urządzeniami + stabilna moc wyjściowa,-uniwersalna w pracy i w podróży

Dokładność napięcia ±1% i niskie tętnienie na poziomie mniejszym lub równym 120 mV chronią niezbędne w podróży służbowej przedmioty, takie jak laptopy, drukarki i aparaty fotograficzne, wydłużając żywotność urządzenia. Wiele opcji interfejsów, w tym USB-C (PD 3.0+) i USB-A, umożliwia jednoczesne ładowanie telefonów, komputerów, słuchawek dousznych i innych urządzeń za pomocą jednego adaptera (za pomocą rozdzielacza), eliminując potrzebę częstego przełączania ładowarek podczas spotkań biznesowych lub podróży.

5. Zgodne certyfikaty + energia-Oszczędność, koszty-Efektywność w przypadku długotrwałego-użytkowania

Posiada certyfikaty CCC, CE, FCC i inne światowe certyfikaty głównego nurtu, zapewniające płynną odprawę celną i zgodność z normami bezpieczeństwa w różnych krajach. Dzięki sprawności konwersji większej lub równej 85% i mocy w trybie gotowości mniejszej lub równej 0,3 W, oszczędza koszty energii elektrycznej w przypadku-terminowych podróży służbowych i jest zgodny z polityką ochrony środowiska-przenośny i niskoemisyjny-.

 

product-800-800product-800-800product-800-800

Główne zalety sprzedaży (dla chińskich nabywców,-pogłębiona wartość)

Globalna kompatybilność z adapterami wtyczek dla 6 krajów

Wyposażone w standardowe adaptery wtyczek CN/KR/AU/UK/US/EU, umożliwiające obsługę głównych podróży służbowych i miejsc docelowych-zagranicznych. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych adapterów,-podłącz-i-działaj w ponad 150 krajach i regionach na całym świecie. Tymczasem w pełni certyfikowany CCC (bezpieczeństwo), EMC (kompatybilność elektromagnetyczna), certyfikaty efektywności energetycznej GB 20943 (obowiązkowe w przypadku sprzedaży na rynku chińskim), a także międzynarodowe certyfikaty CE, FCC, RoHS. Dostarcza kompletną dokumentację certyfikacyjną dla sprzedaży krajowej,-transgranicznej odprawy celnej i inspekcji na rynku zagranicznym, eliminując ryzyko braku zgodności i problemy z zatrzymaniem produktu.

Szerokie napięcie wejściowe i możliwość dostosowania do globalnej sieci

Napięcie wejściowe 100-240 V AC o szerokości ±10%, bezproblemowo kompatybilne z chińską siecią 220 V/50 Hz, amerykańską 110 V/60 Hz, europejską 230 V/50 Hz, australijską 230 V/50 Hz i innymi światowymi standardami zasilania. Wbudowane-wbudowane-precyzyjne obwody stabilizacji napięcia wytrzymują wahania sieci ±15%, odpowiednie dla niestabilnych środowisk zasilania, takich jak obszary wiejskie w Chinach, odległe regiony za granicą i stare dzielnice miejskie w Europie. Standardowa wtyczka CN typu I (zgodna z GB 1002) pasuje bezpośrednio do gniazdek domowych, a 5 dodatkowych międzynarodowych adapterów wtyczek spełnia potrzeby w zakresie transgranicznych podróży służbowych i zastosowań zagranicznych.

Możliwość przystosowania się do wszystkich-scenariuszy i różnych-klimatów

Zakres temperatur roboczych od -40 stopni do +50 stopni dostosowuje się do zróżnicowanych klimatów na całym świecie: wytrzymuje ekstremalne zimno wynoszące -30 stopni w Heilongjiang, wysoką temperaturę w Guangdong wynoszącą 35 stopni (80% wilgotności), parną pogodę w Azji Południowo-Wschodniej i środowisko o niskiej- Europie Północnej. Stopień wodoodporności i pyłoszczelności IP44 umożliwia użycie w pomieszczeniach (sprzęt biurowy, inteligentne urządzenia domowe) i na zewnątrz (budki na świeżym powietrzu w podróży służbowej, sprzęt na placach budowy za granicą, nadzór wybrzeża), przełamując ograniczenia+50tylko w pomieszczeniach, stosowane przez tradycyjne adaptery. Idealny dla chińskich osób podróżujących służbowo i sprzedawców transgranicznych, którzy muszą sprostać wymaganiom wielu zastosowań klimatycznych.

Energia-Oszczędność i redukcja kosztów-Podstawowa wartość

Charakteryzuje się współczynnikiem konwersji energii większym lub równym 85% i mocą w trybie gotowości mniejszą lub równą 0,3 W, co przekracza standardy efektywności energetycznej GB 20943 i międzynarodowe-wymagania dotyczące oszczędzania energii. W przypadku użytkowników komercyjnych prowadzących działalność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (np. systemy nadzoru-transgranicznego-handlu elektronicznego, wystawy w sklepach globalnych) zmniejsza roczne koszty energii elektrycznej o 15–20% w porównaniu ze zwykłymi adapterami. Jest zgodny z chińską polityką „podwójnej emisji dwutlenku węgla” i światowymi trendami środowiskowymi, pomagając kupującym poprawić ekologiczny wizerunek marki zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Elastyczne usługi dostosowywania OEM/ODM

Oferuje-jednoczesną personalizację parametrów wyjściowych, złączy, kombinacji wtyczek i opakowań, dostosowanych do wschodzących krajowych marek, transgranicznych-sprzedawców-handlu elektronicznego i potrzeb rynku niszowego. Podstawowe dostosowywanie obejmuje: regulowane napięcie 5,0-48,0 V (z dokładnością ± 0,5%), regulowane natężenie prądu 0,01-9 A, interfejsy wielu-typów (USB-C PD 3.0+, mikro, 5,5 × 2,5 mm itp.) oraz optymalizację zestawu adapterów wtyczek (np. dodanie określonych wtyczek regionalnych w oparciu o rynki docelowe). Obsługuje dostosowywanie małych partii (MOQ większe lub równe 500 jednostek) dzięki prototypom i raportom z testów dostarczanym w ciągu 7–10 dni roboczych, przyspieszając cykle wprowadzania produktów na rynek.

Możliwości dostosowywania (szczegółowe specyfikacje i proces serwisowy)

1. Podstawowe elementy dostosowywania (z parametrami technicznymi)

Dostosowywanie specyfikacji wyjściowych

Regulacja napięcia w zakresie od 5,0-48,0 V (dokładność ±0,5%, wyższa niż standard branżowy ±1%), regulacja prądu w zakresie od 0,01-9 A. Popularne modele niestandardowe na rynek chiński: 12 V 6 A (inteligentny dom), 19 V 3,79 A (laptopy), 24 V 3 A (sterowniki przemysłowe); gorące modele do sprzedaży transgranicznej: 15V 4,8A (urządzenia przenośne), 20V 3,6A (laptopy biznesowe), 48V 1,5A (sprzęt outdoorowy). Obsługuje dostosowywanie wyjścia o niskim tętnieniu (mniejszym lub równym 50 mV) dla precyzyjnych urządzeń elektronicznych, takich jak monitory medyczne i sprzęt laboratoryjny.

Dostosowywanie złączy i wtyczek

Złącza: obejmują interfejsy konwencjonalne (5,5 × 2,5 mm, 5,5 × 2,1 mm itp.) i interfejsy-pełnozakresowe (Micro USB, USB-C PD 3.0+ szybkie ładowanie, USB-A). Obsługuje regulację polaryzacji (środek-dodatni/środek-ujemny), dostosowywanie długości kabla (0,5 m-3 m) i opcje materiału kabla (PVC/plecionka,-odporna na zużycie i trudnopalna).

Wtyczki: w oparciu o standardowe adaptery wtyczek dla 6-krajów (CN/KR/AU/UK/US/EU), umożliwia dodawanie wtyczek regionalnych (np. Indie, Azja Południowo-Wschodnia) zgodnie z rynkami docelowymi, spełniając spersonalizowane potrzeby sprzedaży transgranicznej.

Personalizacja markowych opakowań i etykiet

Spełnia krajowe i międzynarodowe standardy dotyczące opakowań ekologicznych, wykorzystując materiały nadające się do recyklingu. Konfigurowalne elementy:

Obowiązkowe znaki: logo CCC/CE/FCC/RoHS, etykiety efektywności energetycznej (wielo-wersje językowe).

Znakowanie: logo firmy grawerowane-laserowo na obudowach adapterów, wielojęzyczne-(chińskie/angielskie/koreańskie) instrukcje obsługi.

Opakowanie: konfigurowalny rozmiar pudełka, kolor i zawartość nadruku (odpowiednie dla krajowych platform-handlu elektronicznego i wysyłki transgranicznej-.

2. Proces usługi dostosowywania (wydajny i przejrzysty)

Konsultacje na żądanie: komunikacja 1-na 1 z profesjonalnymi inżynierami w celu wyjaśnienia parametrów urządzenia, rynków docelowych (krajowych/zagranicznych) i wymagań certyfikacyjnych; niestandardowe rozwiązania dostarczane w ciągu 24 godzin.

Opracowanie prototypu: Przykładowa produkcja zakończona w ciągu 7-10 dni roboczych, z dostarczonymi kompleksowymi testami wydajności (stabilność napięcia, tętnienie, odporność na temperaturę, kompatybilność wtyczek) i dostarczonymi raportami z testów.

Potwierdzenie i produkcja masowa: Produkcja masowa rozpoczyna się po zatwierdzeniu próbki; wieloetapowa-kontrola jakości (IQC/IPQC/FQC) wdrożona w celu zapewnienia spójności.

Dostawa i-sprzedaż posprzedażowa: dostarczone raporty z testów partii i kompletne dokumenty certyfikacyjne (krajowe i międzynarodowe); wspiera niestandardowe rozwiązania logistyczne (krajowa SF/JD Logistics, międzynarodowa ekspresowa) w celu terminowej dostawy.

Szczegóły dostosowania do rynku globalnego (koncentracja na potrzebach chińskich nabywców transgranicznych-)

Rynek krajowy (Chiny)

Zoptymalizowany pod kątem sieci 220 V i wtyczki typu I; Chińskie-angielskie instrukcje obsługi i widoczne oznakowanie CCC.

Opcjonalna certyfikacja CQC zwiększająca zaufanie do krajowego-handlu elektronicznego (Tmall/JD) i kanałów offline.

Ekonomiczne-rozwiązania w zakresie opakowań dla zapadających się rynków (środkowe i zachodnie Chiny), aby sprostać wymaganiom-wrażliwym na cenę.

Azja Wschodnia (Korea Południowa)

Kompatybilny z wtyczką KR Type F; zoptymalizowany pod kątem sieci 220 V/60 Hz i wilgotnego klimatu (opcjonalnie podwyższona wodoodporność IP44).

Koreańskie-chińskie-angielskie-etykiety wielojęzyczne i zgodność ze standardami certyfikacji KCC.

Oceania (Australia)

Wyposażony we wtyczkę AU typu I; przystosowany do sieci 230 V i środowiska zewnętrznego, suchego/gorącego.

Zgodny z wymogami certyfikacji SAA; opakowania oznaczone australijskimi normami bezpieczeństwa.

Europa

Pasująca wtyczka UE typu C/F; obsługuje sieć 230V oraz wahania napięcia w starych dzielnicach miejskich.

Certyfikat CE/EMC; wielojęzyczne-(angielski/niemiecki/francuski) podręczniki użytkownika przeznaczone do sprzedaży na rynku europejskim.

Ameryki (USA/Wielka Brytania)

W zestawie wtyczka amerykańska typu A/B i brytyjska wtyczka typu G; zoptymalizowany dla sieci 110 V (USA) i 230 V (Wielka Brytania).

Certyfikat FCC/UL; opakowanie spełnia amerykańskie importowe standardy środowiskowe.

Gwarancja zakupu i{{0}posprzedażowa dla kupujących w Chinach

Elastyczne warunki zamówienia

Produkty niestandardowe: MOQ większe lub równe 500 jednostek; obsługuje częściową przedpłatę (30% depozytu, 70% salda przed dostawą) w celu zmniejszenia presji kapitałowej.

Metody płatności: akceptuje T/T, akredytywy, Alipay, WeChat Pay-dostosowując się do krajowych zamówień korporacyjnych i potrzeb w zakresie-transakcji transgranicznych.

Zaangażowanie w zapewnienie jakości

Wszystkie produkty objęte są 2--letnią globalną gwarancją; Centra obsługi posprzedażnej w Szanghaju i Shenzhen zajmują się sprawami krajowymi, współpracując z partnerami serwisowymi w głównych regionach zamorskich.

Odpowiedź na zgłoszenia serwisowe w ciągu 48-godzin; bezpłatna wymiana wadliwych produktów w okresie gwarancyjnym (w tym transgraniczna obsługa logistyczna zwrotów w przypadku zamówień zagranicznych).

Wsparcie logistyczne i dostawcze

Dostawa krajowa: Współpracuje z SF Express/JD Logistics, obsługuje większe miasta w ciągu 3-7 dni roboczych.

Dostawa transgraniczna-: współpracuje z DHL/FedEx/UPS w celu dostarczania rozwiązań logistycznych od drzwi-do-drzwi; pomaga w przygotowaniu dokumentów odprawy celnej (certyfikaty, faktura handlowa), aby zapewnić płynną dostawę.

Wsparcie w zakresie informacji rynkowych

Regularnie dostarcza aktualizacje na temat krajowych polityk w zakresie efektywności energetycznej, trendów w-granicznym-handlu elektronicznym (Amazon/Alibaba International Station) oraz standardów dostępu do rynków zagranicznych.

Wspiera udział w krajowych i międzynarodowych wystawach branżowych (Shanghai Electronics Show, niemiecki CeBIT) i zapewnia dostosowane materiały promocyjne (wielo-broszury produktów w wielu językach, szczegółowe treści stron-międzynarodowego-handlu elektronicznego).

Obowiązujące scenariusze (rozszerzone)

Powyższą treść można bezpośrednio dostosować do następujących scenariuszy promocji:

Platformy-handlu elektronicznego: Tmall/JD (strony zawierające szczegółowe informacje o produktach krajowych), 1688 (ekspozycje sklepów dostawców), Amazon/Alibaba International Station (-międzynarodowe listy produktów).

Komunikacja B2B: wyceny produktów (z usługami dostosowywania i-opcjami adaptacji transgranicznej),-e-maile uzupełniające do klientów, propozycje techniczne współpracy.

Promocja offline: materiały na stoiska wystawowe, niestandardowe próbki (na potrzeby wizyt klientów w kraju i za granicą), broszury promocyjne na rynku regionalnym.

Budowanie marki: oficjalne strony produktów w witrynie (wersja chińska/angielska), treści w mediach społecznościowych (-scenariusze transgranicznych podróży służbowych), studia przypadków klientów (sprzedaż krajowa +-eksport transgraniczny).

 

 

 

image00501

image00502

image00701

image00702

image00901

image00902

 

Często zadawane pytania dotyczące zasilacza (dotyczące podróży służbowych-)

1. Co to jest zasilacz i w jaki sposób ten uniwersalny model o mocy 72 W zaspokaja potrzeby osób podróżujących służbowo?

Zasilacz to niezbędne urządzenie elektroniczne, które przekształca prąd przemienny (AC) z gniazdek ściennych na prąd stały (DC) zgodny z urządzeniami elektronicznymi, dostosowując jednocześnie napięcie i prąd do specyficznych wymagań urządzenia. Wyróżniony tutaj uniwersalny zasilacz o mocy 72 W został zaprojektowany wyłącznie z myślą o osobach podróżujących służbowo na całym świecie i zawiera 6 odłączanych adapterów wtyczek (CN/KR/AU/UK/US/UE), które obsługują ponad 150 krajów i regionów-, w tym główne centra biznesowe, takie jak Szanghaj, Seul, Sydney, Londyn, Nowy Jork i Berlin. Ta konstrukcja „wszystko w-eliminuje potrzebę noszenia wielu adapterów, umożliwiając bezproblemowe podłączanie-i-zagraniczną grę. Dzięki stabilnej mocy maksymalnej 72 W może jednocześnie zasilać lub ładować wiele-urządzeń biznesowych średniej mocy, takich jak 15-laptop, przenośny projektor i bezprzewodowe etui na słuchawki, co czyni go wszechstronnym towarzyszem spotkań z klientami, wystaw na miejscu i pracy zdalnej podczas podróży służbowych.

2. Jaka jest kluczowa różnica między ładowarką a zasilaczem i dlaczego ma to znaczenie w przypadku podróży służbowych?

Podstawowa różnica polega na skupieniu się na funkcjonalności: „Ładowarka” integruje wyspecjalizowane obwody zarządzania ładowaniem w celu regulowania procesu ładowania akumulatora (np. smartfony, tablety i laptopy wymagają etapów ładowania prądem stałym [CC] i stałym napięciem [CV] w celu ochrony akumulatorów). Natomiast „zasilacz” zapewnia wyłącznie stabilne zasilanie prądem stałym bez wbudowanej-logiki ładowania, przeznaczony dla urządzeń zasilanych bezpośrednio prądem stałym (np. routery, monitory, sterowniki przemysłowe). Uwaga krytyczna: wszystkie ładowarki są rodzajem adapterów, ale nie wszystkie adaptery mogą działać jako ładowarki. Ten uniwersalny adapter o mocy 72 W wypełnia lukę dla osób podróżujących służbowo, obsługując podwójną funkcjonalność-w połączeniu z opcjonalnym złączem USB-C PD 3.0+ działa jako szybka-ładowarka (do 65 W) do laptopów i tabletów obsługujących szybkie ładowanie PD. Ta wszechstronność zmniejsza liczbę urządzeń, które podróżujący muszą nosić, zwalniając miejsce w teczkach i unikając kłopotów z zarządzaniem wieloma kablami i ładowarkami.

3. Jakie typy zasilaczy są dostępne i czym ten model o mocy 72 W wyróżnia się w przypadku-biznesu transgranicznego?

Adaptery AC/DC: Najpopularniejszy typ, konwertujący prąd przemienny na prąd stały w przypadku większości urządzeń elektronicznych. Ten zasilacz o mocy 72 W należy do tej kategorii i oferuje szeroki zakres napięcia wejściowego 100-240 V. Ta szeroka kompatybilność eliminuje problemy z niedopasowaniem napięcia,-niezależnie od tego, czy korzystasz z gniazdka 220 V w Pekinie, gniazdka 110 V w Los Angeles czy gniazdka 230 V w Paryżu,-co jest krytyczne dla transgranicznych osób podróżujących służbowo, które często zmieniają regiony.

Adaptery USB: Zaprojektowany specjalnie do ładowania przez porty USB (USB-A, USB-C) i używany głównie do małych urządzeń, takich jak smartfony i słuchawki douszne. Ten zasilacz o mocy 72 W oferuje opcjonalne porty USB-C PD 3.0+ i USB-A; port USB-C zapewnia szybkie ładowanie o mocy do 65 W, dzięki czemu można w pełni naładować 14-laptop biznesowy w ciągu 1,5 godziny-idealne rozwiązanie dla podróżujących pod presją czasu, którzy muszą doładować urządzenia między spotkaniami.

Adaptery podróżne: Kompaktowe urządzenia, które dopasowują jedynie kształt wtyczek do gniazdek międzynarodowych, bez możliwości konwersji napięcia. Choć lekkie, brakuje im funkcji zasilania. W przeciwieństwie do samodzielnych adapterów podróżnych, ten model o mocy 72 W łączy w sobie konwersję napięcia i adaptację wtyczek dla 6 krajów, tworząc „jedno urządzenie do użytku globalnego” i zmniejszając ilość bagażu podróżujących służbowo.

Adaptery o zmiennym napięciu: Umożliwia ręczną regulację napięcia wyjściowego w celu dopasowania do różnych urządzeń. Ten zasilacz o mocy 72 W oferuje zakres regulacji 5,0-48,0 V za pomocą precyzyjnego pokrętła (dokładność ±0,1 V) i obsługuje urządzenia o różnych wymaganiach dotyczących napięcia,-takie jak przenośne drukarki 12 V, laptopy 19 V, terminale POS 24 V i czujniki przemysłowe 48 V. Ta elastyczność jest nieoceniona dla podróżnych, którzy mają przy sobie wiele specjalistycznych urządzeń do pracy na miejscu.

4. Jak upewnić się, że ten uniwersalny adapter 72 W będzie kompatybilny z moimi urządzeniami biznesowymi?

Aby uniknąć problemów ze zgodnością podczas podróży służbowych, przed użyciem sprawdź następujące cztery kluczowe punkty:

Napięcie (V): Napięcie wyjściowe adaptera musi dokładnie odpowiadać znamionowemu napięciu wejściowemu urządzenia. Ten adapter obsługuje regulowane napięcie wyjściowe 5,0-48,0 V, pokrywające typowe napięcia urządzeń biznesowych (12 V/15 V/19 V/20 V/24 V). Znajdź etykietę napięcia z tyłu/na spodzie urządzenia (np. „Wejście: 19 V 3,79 A”) i ustaw pokrętło napięcia adaptera na dokładną wartość. Nigdy nie używaj napięcia wyższego niż znamionowe urządzenia – spowoduje to trwałe uszkodzenie.

Prąd (A/mA): Maksymalny prąd wyjściowy adaptera musi być równy lub wyższy od wymaganego prądu urządzenia. Na przykład, jeśli laptop wymaga prądu 3,79 A, ​​ustaw prąd zasilacza na wartość większą lub równą 3,79 A. Ten zasilacz o mocy 72 W obsługuje regulowany prąd o natężeniu 0,01–9 A, w pełni pokrywając potrzeby większości urządzeń biznesowych (laptopy: 2–6 A, projektory: 3–5 A, terminale POS: 1–3 A).

Popularne Tagi: Zasilacz AC/DC 72 W + zestaw uniwersalnych wtyczek (cn/kr/au/uk/us/eu) – do użytku globalnego, Chiny Zasilacz AC/DC 72 W + zestaw uniwersalnych wtyczek (cn/kr/au/uk/us/eu) – do użytku globalnego producenci, dostawcy, fabryki, Typ 24 W na ścianie, 42W Montowany na ścianie typ, 53 W Typ montowany na ścianie, Typ montowany na ścianie 6W, 72W Montowany na ścianie typ, Adapter zasilania ściany

Wyślij zapytanie